регистрация
  • Страница 1 из 1
  • 1
Туристические рейтинги Украины : рейтинг турфирм » Барахолка » Shophelper » Магазины США » Подарункові карти (gift card) в США (FAQ)
Подарункові карти (gift card) в США
Написал: Модератор форума, в 03:31, 15.09.2017 | Сообщение #1
Що таке gift card або prepaid card в Америці:

Гифт кард - це картка-подарунок для покупки товару на вже оплачену Вами суму в певному магазині США. Наприклад, Ви не знаєте, що подарувати своєму хлопцеві або вибрали подарунок, але не впевнені, що йому сподобається або боїтеся помилитися в розмірі ... У таких випадках подарункова карта магазину в США хороший вибір. Ви просто купуєте картку, зазвичай вони завжди красиво оформлені, але можна покласти в красивий пакет того ж бренду і робите подарунок.
Отримавши такий подарунок, можете купити що завгодно на свій смак в цьому магазині на суму, яку Ви внесли, коли купували карту.

Те ж саме стосується pre-paid кредиток Visa, Master Card і American Express з тією тільки різницею, що ці карти можуть бути використані в будь-якому магазині, де приймаються ці карти в усьому світі.

Поповнювати такі карти не можна. Як тільки на картці закінчилися гроші, а можна їх витрачати як за один раз, так і за декілька заходів в магазин, gift card перетворюється в сувенір на пам'ять))

Кредитки Visa, Master Card, American Express можна придбати на будь-яку суму від $ 20 до $ 500, і за них завжди в момент продажу стягується збір у розмірі $ 5.95

Gift Card з магазинів США також продаються на будь-яку суму від $ 10 до $ 1000 (в дорогих Магазинах ліміти вище). З продажу подарункових карт магазини ніяких зборів не роблять. Ви платите тільки ті гроші, які будуть занесені на картку, отримуєте красиво упаковану карту і пакет з магазину.

Якщо компанія має кілька сестринських брендів в США, то зазвичай в таких випадках працює єдина подарункова карта, наприклад Gift Card Gap, Ви зможемо використовувати в магазинах Old Navy, Banana Republic і Athleta. Але, наприклад, подарункову карту Abercrombie & Fitch Ви не зможете використовувати ні в Gilly Hicks, ні в дуже популярному американському магазині Hollister.
Написал: OtzyvTouristik, в 03:31, 15.09.2017 | Сообщение #2
Не всі зарубіжні інтернет магазини приймають до оплати українські карти.

Одним із способів здійснення покупок в таких магазинах є використання подарункових (гіфт) карт цих магазинів.

Подарункові карти бувають двох типів:

- Пластикові гіфт карти. Це коли ви маєте на руках пластик з передплаченого сумою, яку можна використовувати в певному магазині.
- Електронні гіфт карти. Такі карти можна використовувати тільки в інтернет магазинах. Вони надсилаються у вигляді листа на пошту.

Гифт карти можна придбати на сайті магазина. Також їх можна купити на аукціоні ebay або на спеціальних сайтах, які займаються купівлею / продажем таких карт. В даному випадку можна ще і істотно заощадити до 10-20% вартості.

Не всі продавці на ebay відправляють карти в Україну, але в принципі можна домовитися про відправку карти на іншу адресу. Деякі продавці можуть відіслати дані карти на електронну пошту, але такий спосіб несе в собі певний ризик. Адже дані карти стають доступними вам, продавцеві, до того ж це проти правил ebay. Також на ebay карту вам може купити посередник, враховуючи, що карта купується зі знижкою, покупка в самому магазині виходить дешевше, ніж при прямій покупці через посередника.

Купувати на сайтах з купівлі / продажу гіфт карт ми самі теж не можемо. Основне їх вимогу, щоб адреса доставки збігався з адресою власника платіжної картки, і, як правило, вони не надають міжнародної доставки. І тут нам, як завжди, прийдуть на виручку посередники, які завжди куплять карту для вас. До того ж можна спробувати домовитися з посередником про зниження % ставки на покупку гіфт карти. Адже простіше купити карту і відіслати дані покупцеві, ніж виконувати весь спектр послуг, починаючи від покупки в магазині, закінчуючи отриманням замовлення і відправкою його в Україну.

Можна звичайно задатися питанням, навіщо купувати гіфт карту, якщо можна зробити замовлення через посередника. Зазвичай замовлення через посередника не виконуються відразу, як тільки ви його відіслали. Посередник теж людина, у нього є робочі години. Наявність гіфт карти дає вам свободу вибору часу здійснення покупки і можливість не упустити такі улюблені нам розпродажі.
Туристические рейтинги Украины : рейтинг турфирм » Барахолка » Shophelper » Магазины США » Подарункові карти (gift card) в США (FAQ)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: