• 1
Туристические рейтинги Украины : рейтинг турфирм » Барахолка » Жалобная книга » Примавера Люкс - Лохотрон (Шахраї !)
Примавера Люкс - Лохотрон
Написал: Марина, в 01:45, 14.09.2017 | Сообщение #1

Доброго дня.Хочу розказати Вам про ЛОХОТРОН під назвою ПРИМАВЕРА ЛЮКС, щоб оберігти людей від шахрайства.

В двох словах, мені подзвонили сказали,що моя січнева анкета,яку я ніби-то заповнювала в аеропорту (я дійсно була в аеропорту в січні) перемогла і нас з чоловіком запрошують на розіграш 6 призів : айпод,телефон лєнова,путівка в туреччину,в таіланд або чорногорію, побутова техніка та набір посуди.

Ми приіхали до Львова за зазначеною адресою і попали в "секту",по іншому не назвеш. Завели нас в кабінет де сиділо ще 9 пар,в кожного свій консультант. Нам попалася мила пишечка Наталя з Долини,яка цілу годину розпитувала хто ми?що ми?де ми? І як? інших 9 пар чекала така сама участь. Потім прийшов якийсь головний псіхований менеджер, який 2 рази включав нам ролики про свою якоби імениту турагенцію Примавера Люкс. Так нас мучали 4!!!!!!!!!!!!! години, всі чемно терпіли, бо чекали розіграш. В ітогє нам принесли папку тихесенько показали, що ми виграли тиждень розміщення у таіланді, квитки мусимо купляти,але краще візьміть два "голих" (без перельоту, без харування) тижні в іспаніі за 16 тисяч, вам неймовірно пощастило,такий шанс випадає раз у житті. Коли мій чоловік повернув голову і хотів звернутися до мужчини за сусіднім столом,наша консультант заборонила це робити, розголошувати кому що попалося суворо заборонено. Рішення змушують прийняти саме тут і зараз (психологічний хід). Мій чоловік вже майже погодився, а коли я твердо відмовилася і сказала, що ми беремо халявний таіланд,наша наталочка зблідла,почала нервувати, підвищувати тон, що ми робимо страшну помилку. Карочє, писанини багато. Позорище що в центрі Львова процвітає такий розводняк. Я не здивуюся якщо вони попрацюють пару тижнів і звернуть свою лавочку. Акціі проводяться кожен день і звісно жодній парі ні айпода, ні телефона, ні жодного іншого реального подарунку не дісталося. Мені так шкода 4 години власного часу і тих людей,які піддалися психологічній атаці. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!
Azbuka Off
Написал: Azbuka, в 04:22, 18.09.2017 | Сообщение #2
Секта surprised
Написал: Olimpik, в 12:13, 10.02.2018 | Сообщение #3
Доброго дня.  Хочу розказати про турфірму Прімавера Люкс. Я б не сказав що це лохотрон але якась частина  в цьому є. Запросили нас на презентацію показували ролік і включили музику, після чого до кожної пари підійшов менеджер і почав нам розказувати про свої пропозиції і як в них всі класно відпочивають хоча сам той менеджер (бідний студент) ніразу там не був. Пропонували свої апартименти в різних країнах. Після чого нам принесли прейскурант цін , виходило в районі 50000 грн  на проживання 4 тижні в їхніх апартиментах, вторгували ми на 40000 і погодились взяти (апарт Т1). Адже думаю :виходить 10000 на тиждень проживання в апарт хіба це не дешево, сяду в машину і за 20000 буду відпочивати 2 тижня за кордоном в апартиментах. 
Через  місяць звоню в Прімаверу хочу замовити апарт в Чорногорії щоб поїхати собі на маш і тут починається що потрібно тільки літаком бо в договорі що я підписував було зазначено. Квитки на літак в Чорногор в дві сторони на два тижні 320 євро, на нас виходить 960 євро (на 3) отже 20000+960євро+проживання = чималенька сума вже виходить не дешево. І вибір серед їхніх готелів не дуже то і великий , коли менеджер говорив  що в них готелі від 4 зірки то це не правда. Готелі на Кіпрі ніякі Тайланд мені тоже не дуже , прийшлось брати Канари. 3 квитки + виліт з Польщі + добиратись + проживання там вийшла також не маленька сума разом десь 2000 євро на два тижня. 
 Приїхавши на Канари нас зустрів гід вже з їншої турфірми (російської), посилили нас в звичайний номер готелю, лишив я залог 500 євро. В нас був закріплений власний гід який виконував свою роботу пропонував екскурсії давав нам всю необхідну інформацію : де що дешевше купити і куди піти, але через пару днів нас запросили на ще одну презентацію похожу у Львові на яку ми мали необхідно піти (зазначено в договорі) і там почалось 4 год компосірують мозги і показують вже свої пропозиції, хотіли відкупити мій пакет який в мене є на відпочинок і запропонувати вхід в їхню фірму тобто бути власником , ціна такого задоволення 10000 чи 5000  євро вже точно не памятаю і + кожного року абонтлата за апарт 500 євро і це на постійно. Звісно що ми відмовились ітак ледве назбирали кошти на поїздку а тут такі пропозиції. Після цієї презентації з нами вони вже не були такі привітні,  гід вже не охоче був до нас привязаний (адже ми не вступили в їхню організацію) , спілкувались з нами тільки при потребі коли вже нам щось було необхідно і то не охоче.
  Взагальному відпочинком на канарах залишились задоволеними. В кінці відпочинку нам віддали депозит який я залишав 500 євро і відвезли в аеропорт безкоштовно. 
 Одним словом пакети які продає Прімавера вродіби недорогі, але якщо додати доїзд переліт і харчування вже виходить кругленька сума чого не говорить цей менеджер на презинтації і  нерозумію чому потрібно летіти тільки літаком.
 Дуже малий в них вибір готелів і країн для відпочинку і це є великий мінус.
Я написав вам історію з власного досвіду , можливо це комусь буде корисно.
Надіюсь фірма ще буде працювати адже в мене залишились невикористані тижні на проживання.
Туристические рейтинги Украины : рейтинг турфирм » Барахолка » Жалобная книга » Примавера Люкс - Лохотрон (Шахраї !)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: