Вопрос!

Что такое Отказной тур?

Здравствуйте. Объясните пожалуйста, что такое отказной тур?


Ответ!

Добрый вечер! Отказной тур – это путевка, которую туристы выкупили заблаговременно, но в силу жизненных обстоятельств не смогли поехать на отдых. В случае отказа от тура они попадают под штрафные санкции, иногда до 100% и чтобы помочь туристам избежать потерь, менеджеры турагентств пытаются пристроить путевку хоть за какие деньги, иногда даже за 30% от реальной стоимости тура. Часто туристам, принимающим решение купить отказной тур, приходиться оплатить путевку и собрать чемоданы буквально за пару часов.


Добавил: (Гость)
Вопрос!

Чартерні рейси? Що це ?

Добрий день підскажіть будь ласка що таке Чартерні рейси Дякую за розуміння!


Ответ!

Чартерний рейс - рейси, які виконуються авіакомпанією на замовлення туроператора і не мають чіткого розкладу. Чартерні рейси організовують туроператори, а регулярні рейси самі авіакомпанії. Чартерні рейси, на відміну від регулярних, організують тільки на період курортного сезону на масові напрямки. Якщо попит на країну невеликий, то досить регулярних рейсів, як тільки кількість бажаючих відпочити перевищує кількість місць на регулярних рейсах, то туроператори організовують чартерні (додаткові) рейси. Крім того, є величезна кількість курортів, куди за визначенням немає прямих регулярних перельотів. Першочергове право на виліт мають регулярні рейси і тому чартери досить часто затримуються або змінюють час вильоту.


Добавил: (Гость)
Вопрос!

Що таке гарячі тури?

Привіт! Підкажіть, будь ласка чи варто розглядати варіанти гарячих турів, оскільки ніколи не брали, а люди кажуть вигідно !!?


Ответ!

Доброго вечора! Гарячі тури - це не продані путівки з вильотами на найближчі дати (1-5 днів по безвізовим країнам і 10-15 днів з візових), що реалізуються туристичними компаніями за зниженими цінами. Це вигідно ?Так

 

Добавил: (Гость)
Вопрос!

Питанячко за путівку!

В якому випадку краще купувати путівку заздалегідь?


Ответ!

Привіт!

1. Якщо ви хочете потрапити в конкретний готель 

2. Якщо вас цікавить строго певна дата вильоту і повернення 

3. Якщо ви подорожуєте великою компанією 

4. Якщо ви збираєтеся в візову країну 

5. Якщо ви збираєтеся в рідкісну екзотичну країну


Добавил: (Гость)
Работаем 24/7

Внимание! НовостиОбновленияnew
Подробнее

2 Adults/BB 09.09.18-19.09.18

Подробнее Подробнее

18 августа, 7 ночей, НВ, 2 взрослых
&n ..

Подробнее

7 ночей, 2 взрослых + 1 ребёнок до 7 лет

Подробнее
Комментарии
Опрос для агентств: У каких туроператоров вы бронируете туры?
Информация